TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ FASHION IΝSTAGRAMS ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

Εικόνες από τις πρώτες καλοκαιρινές τους βόλτες αλλά και backstage από φωτογραφίσεις τους, μοιράστηκαν μαζί με τους followers τους στο instagram τις προηγούμενες μέρες μερικά από τα πιο διάσημα πρόσωπα της μόδας. Ο Marc Jacobs πέρασε όμορφες στιγμές με την καλή του φίλη Kate Moss στη Ρώμη, η Karlie Kloss παρακολούθησε αγώνα baseball, η Solange Knowles μάς έδειξε το καινούργιο μοδάτο φούτερ της και η Anja Rubik μάς έδωσε μια γεύση από τα παρασκήνια φωτογράφισής της. Δείτε παρακάτω τις καλύτερες instagram φωτογραφίες που εμφανίστηκαν στο news feed του Elena's Diary αυτή την εβδομάδα. 

 

 

 02-fashion-instagrams-themarcjacobs

Marc Jacobs & Kate Moss. / @themarcjacobs

 

04-fashion-instagrams-taylorswift

 Taylor Swift. / @taylorswift

05-fashion-instagrams-karliekloss

Karlie Kloss. / @karliekloss

 

06-fashion-instagrams-tierneygearon

Tierney Gearon. / @tierneygearon

 

09-fashion-instagrams-saintrecords

 Solange Knowles. / @saintrecords

 

constance jablonski png 8423 north 499x white

 Costance Jablonski. / @constacejablonski

 

capture3 png 6983 north 499x white

 Julia Bergshoeff. / @juliabergshoeff

 

01-fashion-instagrams-michelle elie

Michelle Elie. / @michelle_elie 

anja rubik png 1514 north 499x white

Anja Rubik. / @anja_rubik

 

 

Photos: Instagram

Από την Ίριδα Λεονταρίτη